Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE Alba Regia Szervezete államalapítónk halálának emlékére / Szent István 1938 fejereklyetartó 1777" Ag emlékérem (35,37g/0.835/42,5mm) T:PP
Fritz Mihály (1947-) 1989. "MÉE Szeged / Francia Forradalom 1789-1989" peremén jelzett Ag emlékérem (35,70g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) Adamo SG24
Fülöp Zoltán (1951-) 1978. "Budapest 1978. I. 6. (A Szent Korona hazatérése alkalmából a Parlament és a királyi ereklyék ábrázolásával)" kétoldalas jelzett Ag emlékérem, kissé sérült műanyag tokban (27,38g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP) ujjlenyomatos
Fülöp Zoltán (1951-) 1991. "Őszentsége II. János Pál pápa magyarországi látogatása emlékére 1991" Ag emlékérem dísztokban (31,41g/0.999/42mm) T:1- (PP)
Fűz Veronika (1951-) DN "Prof. Dr. Beck Soma 1872-1930 / A Pécsi M. Kir. Erzsébet Tudományegyetem Bőrgyógyászati Klinikájának első igazgatója 1922-1930" Br emlékérem (118mm) T:1-
Horváth László 1991. "II. János Pál pápa látogatása hazánkban / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete" Ag emlékérem peremen "SZG" beütéssel (36,12g/0.835/42mm) T:1- (PP) Adamo BP37