Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 21
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2305923
30790
387
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) ~1900. "Magyar Országos Torna Szövetség" jelzett Ag díjérem "S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár)" gyártói jelzéssel (35,26g/0.800/45mm) T:2- ph. 2261286
30791
387
Numizmatika
~1930. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" kétoldalas Br díjérem (41mm) T:2- 2316675
30792
387
Numizmatika
1934. "Olaszország - Magyarország 1934. VIII. 19." a VII. Válogatott Atlétikai Viadal sport emlékplakettje, ezüstözött, részben aranyozott Br, zománcbetéttel. Eredeti, sérült "ARKANZAS" gyártói tokban (41x61mm) T:1- 2144973
30793
387
Numizmatika
Sződy Szilárd (1878-1939) 1936. "Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese" egyoldalas Br plakett, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (51,5x40,5mm) bársonybéléses tárolódobozra erősítve (320x250x70mm) T:1-,2 Hungary 1936. "Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese (Balatonkenese, Summer Resort of Budapest)" one-sided Br plaque, with "LUDVIG" maker's mark. Sign.: Szilárd Sződy (51,5x40,5mm) on a storage box with velvet lining (320x250x70mm) C:AU,XF 2222371
30794
387
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) 1942. "Gamma Lövész Egyesület / 1941" gold plated Br díjérem (31,5mm) T:2 2322738
30795
387
Numizmatika
1950. "Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége" Br emlékérem, hátoldalon gravírozva "N.B. II. FFI. KÖZÉP 1950 II." (60x38mm) T:1- 2144938
30796
387
Numizmatika
1952. "IX. KER. T.S.B. IFJ. TORNA I.o. ÖSSZ.BAJN. 1952. I." Br emlékplakett (70x23mm) + Br emlékérem (73mm) márványtalapzaton (86x143x20mm) T:2 2314974
30797
387
Numizmatika
1955. "IX. Férfi Kosárlabda Európabajnokság, Budapest" zománcozott Br jelvény (35x20mm) T:1- 2278080
30798
387
Numizmatika
1955. "Ifjúsági Vívó Világbajnokság Budapest 1955" zománcozott jelvény szalaggal T:2,2- 1955. "Junior Fencing World Championship Budapest 1955" enamelled badge with ribbon C:XF,VF 2278082
30799
387
Numizmatika
1955-1971. 7xklf sportjelvény tétel, többsége zománcozott T:2 1955-1971. 7xdiff sport badges, most of them are enamelled C:XF 2251564
30800
387
Numizmatika
1958. "M.E.SZ. (Magyar Evezős Szövetség) - Női Nyolcas Bajnok 1958." fém evezős sport díjplakett (70x52mm) + 1961. "Magyar Evezős Szövetség" részben aranyozott evezős sport díjérem, hátoldalon gravírozva "I. ORSZ. BAJN. 1961" (50mm) T:2 2278092
30801
387
Numizmatika
1965. "Universiade" zománcozott jelvény (3xklf) 1965. "Universiade" enamelled badge (3xdiff) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft