7 000 Ft
18,92 EUR, 20,59 USD
Hollóházi porcelán virágmintás váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 18 cm + Hollóházi virágmintás hamutál, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 13,5×10,5 cm