Zsolnay furulyázó pásztor, fehér mázast, jelzett, kis máz kopásokkal,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/387/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Zsolnay-furulyazo-pasztor-feher-mazast-jelzett-kis-maz-kopasokkal-m22-cm~II2319252
2319252
11158
387
Leírás: Zsolnay furulyázó pásztor, fehér mázast, jelzett, kis máz kopásokkal, m:22 cm
: karap_norbert