Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
15 000Ft 39,79EUR, 42,86USD
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. második felében működött festő munkája: Hazafelé. Olaj, vászon, néhány apró felületi sérüléssel. Fa keretben. 23,5x34,5 cm