Nagybányai Nagy Zoltán (1904-1981): Táj. Akvarell, papír, jelzett. Üve... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/388/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Nagybanyai-Nagy-Zoltan-1904-1981-Taj-Akvarell-papir-jelzett-Uvegezett-keretben-35x49-cm~II2327535
2327535
10136
388
17000
Leírás: Nagybányai Nagy Zoltán (1904-1981): Táj. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 35x49 cm
: pelikán_kristóf