Prím Zoltán (1932-): Tavaszi erdő, rézkarc (4/100), papír, jelzett, 16... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/388/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Prim-Zoltan-1932-Tavaszi-erdo-rezkarc-4100-papir-jelzett-16C39710-cm~II2332761
2332761
10156
388
Leírás: Prím Zoltán (1932-): Tavaszi erdő, rézkarc (4/100), papír, jelzett, 16×10 cm
: karap_norbert