Lothar Schleggendorfer: Nimm mich mit. Ein lehrreiches Bilderbuch. 214. képes oldal aranyozott egészvászon kötésben., Sérült, de nem hiányos / Damaged linen binding
Alphonse Daudet: Lettres de mon moulin Illustrations de PIerre Gandon. Paris, 1937. Ferroud. Aranyozott egészbőr kötésben, kopásokkal litografált illusztrációkkal / In full leather binding
Wege der Weisheit sorozat 8 kötete: Dalai Lama: Der Friede beginnt in dir; Richard WIlhelm: I Ging; Franz Carl Endres-Annemarie Schimmel: Das Mysterium der Zahl; Richard Wilhelm: Dschuang Dsí; Laotse: Tao te king, Hans Wolfgang Schumann: Buddhismus; Barbara C. Sproul: Schöpfungsmythen der westlichen Welt, Die Edda. Augsburg, Weltbild Verlag. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, egy kötet...
Carl Julius Weber: Demokritos oder hinterlassene Papiere eines lachenden Philosophen. 1.-2. és 11.-12., két kötetben. Stuttgart, 1868, Riegersche Verlagsbuchhandlung (A. Benedict). Német nyelven. Bordázott gerincű, aranyozott félvászon kötésben, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval.
2 db könyv, kínai nyelven, ismeretlen szerzőtől, feltehetően oktatási célt szolgáló kiadványok. Kiadói papírkötésben, kissé kopott borítóval / 2 books in Chinese language, probably educational.
Isolde: Tap dancing made easy. London, 1937, C. Arthur Pearson. Revised edition. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott állapotban.
2 db könyv, kínai nyelven, ismeretlen szerzőtől és tartalommal. Kiadói papírkötésben, kissé kopott borítóval / 2 books in Chinese language, unknown author and content.
M. berndt , Catherine H. Berndt: The first Australians. Sydney, 1974, Ure Smith. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban. Kiadói papír védőborító.
Jawaharlal Nehru: An Autobiography. London, 1953, The Boldley Head. Kínai nyelven. Kiadói félvászon kötésben, kopott és kissé foltos borítóval / In Chinese language..