Az Ezeregyéjszaka meséi I-V. köt. Nem teljes. Bp., 2000-2007, Atlantisz. Kiadói egészvászon-kötés, az I. kötetben hullámos, foltos lapokkal, az elülső szennylap szélén hiánnyal.
Tranh, Dan Gian Viet-nam népmesék illusztáált kiadás. VIetnam, 1962 14 db színes fametszetű tábla. + hozzá 25 db színes kivágás. / Vietnamese folk tales14 wood plates + 21 cut outs 35x23 cm
Hans Christian Andersen: Mesék és történetek. Ford. és átdolgozta. Rab Zsuzsa. Bp., 2001, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Magyar mesék rózsás kertje, benne: Mikszáth Kálmán: Magyarország lovagvárai. Jeney Jenő és Abonyi Zoltán rajzaival. H.n. é.n., Révai. Egészvászon kötésben, hiányzó lapokkal.
Mikszáth Kálmán: Beckó vagy bolondóc. Sajtó alá rendezte és az utószót írta: Nagy Miklós. Elek Lívia illusztrációival. Nagy magyar mesemondók. Bp., 1997, Unikornis. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.