16566.
388. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
28 000 Ft
A magyar királyi honvédség története. 1868-1918. Írta: Suhay Imre tábornok vezetése alatt a M. Kir. Hadtörténelmi levéltár részéről kirendelt bizottság. Szerk.: Berkó István. Garay Ákos festőművész rajzaival. Bp.,1928, M. Kir. Hadtörténelmi Levéltár, 601 p. + 3 (színes.) t. Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, kissé kopott, foltos borítóval, a gerincen ki sérüléssel, 8 színes képtábla és 4 fekete-fehér kép hiányzik, 3 oldalon nagyméretű, az oldal jelentős részét érintő kívágással.