Vályi Ödön: Órás szakmai ismeretek. Bp., 1960, Műszaki Könyvkiadó. Tulajdonosi névbejegyzéssel, készült 4500 példányszámban. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói sérült papír védőborítóban.
Breuer B. Armand: A motorcsónaksport. Elméleti és gyakorlati utasítások a motorcsónak vezetésére és motorkezelésre. Bp., 1923, Atheaneum. Félvászon kötésben
Nagy J. Zoltán: A traktor (vonójármű) működése, kezelése és javítása. Kérdésekben és feleletekben. 300 ábrával. Bp., é.n., Népszava. II-dik javított s bővített kiadás az összes idevágó rendeletekkel. 1 melléklettel. Későbbi félvászon kötésben, volt könyvtári példány.
cca 1930 Voigtländer német fényképezőgépeket,objektíveket gyártó cég, német nyelvű prospektusa, számos leírással, illusztrációval. Braunschweig, Georg Westermann-ny.,kopott borítóval, de belül jó állapotban, 80 p.
Zeiss Ikon C 352. b. sz. ismertető fényképezőkészülékek és azok tartozékairól. 1930. Dresden, 1930, Zeiss Ikon A.G., 80 p. Zeiss árukatalógus gazdag fekete-fehér képanyaggal, benne fényképezőgépekkel, kinematográfiai készülékekkel, alkatrészekkel, kellékekkel. Magyar nyelven. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, de alapvetően jó állapotban.
1934 HAFA (Hatschek és Farkas) árukatalógus. Benne fényképezőgépekkel, filmes felvevőgépekkel, kellékekkel... stb. Bp.,1934, Tolnai-ny., 126+2 p. Kiadói papírkötés.
David Bennett: Metró. A földalatti vasút története. Ford.:Kunos Vanda. Bp., 2005, Kossuth. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.