15011.
388. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 000 Ft
Dr. Lendl Adolf: Úti levelek két világrészbÅ‘l. Gozsdu Elek elÅ‘szavával. Bp., é.n.,Heisler és Kózol KÅ‘- és Könyvnyomdai Műintézet, 8+157 p.+29 t. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült és kopott borÃtóval, sérült gerinccel, kissé sérült kötéssel, több lapon tulajdonosi bélyegzÅ‘vel, egy lapon szakadással.