8 000 Ft
35
1927 Vadász Újság. Vadászat, vad- és ebtenyésztés, fegyvertechnikai szaklap, Marosvásárhely, Szerk.: Földesy György. VI. évf. (1927), 1.-12. számok, teljes évfolyam. Fekete-fehér képekkel illusztrált, több korabeli reklámmal. Viseltes félvászon kötés, sérült és hiányos gerinccel, első kötéstábla elvált, hátsó kötéstábla hiányzik, helyenként sérült lapokkal, első lapon tulajdonosi bélyegzővel.