Bolhapiac Tételek száma: 527
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2328756
11678
388
Flea Market
Babyliss mini hajsütővas, eredeti, bontott dobozában, tájékoztatóval, 17 cm 2328761
11679
388
Flea Market
Silvercrest hajsütővas, 2 fejjel, eredeti, bontott dobozában, tájékoztatóval 2328771
11680
388
Flea Market
Barna színű, szőtt hatású táska, 19,5x29 cm 2328777
11681
388
Flea Market
Névjegykártyatartó, 19x24 cm 2328983
11682
388
Flea Market
3 db mécsestartó, m: 12 cm, 13 cm, 24 cm + 2 db gyertya, m: 7,5 cm, 8 cm 2329008
11683
388
Flea Market
Régi szovjet tulipános hangulatlámpa, működik, 30x23 cm 2329044
11684
388
Flea Market
Régi nagy asztalos gyalu, h: 63 cm 2329030
11685
388
Flea Market
Gombgyűjtemény mintafüzet mappában, egy darabosak, összesen 209 db 2329003
11686
388
Flea Market
Határőr kimenő táska, 34x26 cm 2328850
11687
388
Flea Market
Fa ékszeres doboz, 6x15,5x10,5 cm + Papír ékszeres doboz, 4x11,5x7,5 cm 2328897
11688
388
Flea Market
Csavart gyertya, dobozban, h: 30 cm 2329735
11689
388
Flea Market
10 részes matrjoska baba jelzett. külső kissé sérült 22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft