Bolhapiac Tételek száma: 527
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2329595
11992
388
Flea Market
Osztrák Cretacolor rotring, tokjában, h: 14,5 cm 2331822
11993
388
Flea Market
Fém zsebóra lánc, h: 43 cm 2333843
11994
388
Flea Market
Pelikan töltőtoll, jelzett, kis kopásnyomokkal, h: 13 cm 2333846
11995
388
Flea Market
Parker tinta, eredeti csomagolásában 2195978
11996
388
2200
Flea Market
7 db ólomkatona figura, 4x1,5, 4x4 és 5x2,5 cm közötti méretekben 2333849
11997
388
Flea Market
Mont Blanc piros tinta, eredeti csomagolásában 2196399
11998
388
Flea Market
Zsírkő füstölőtartó, használt állapotban, 5x4 cm 2330456
11999
388
Flea Market
cca 1991 Rendszerváltó politikusok karikatúrái. Postabank francia kártya 2330761
388
Flea Market
cca 1930 Schuler tollhegyek eredeti dobozában 2329430
12001
388
Flea Market
2 db csont doboz réz díszítéssel, 3,5x5x4 cm, 4x6x4,5 cm 2329234
12002
388
Flea Market
Tenyésztett gyöngy nyaklánc, h: 44 cm 2333971
12003
388
Flea Market
Kb. 37 db régi alumínium tollhegy, Carl Kuhn Wien karton dobozban Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft