cca 1939 Szerezzük vissza Nagy Magyarországot! Térképes társas és foglalkoztatójáték, valamint kerékpártúra száz magyar városba (Tour de Hongrie). Tervezte: Bárdos Gyula és korongi Koronghy Elemér. Bp., Piatnik Rt. Eredeti Pályi Jenő által illusztrált, némileg sérült kartondobozban, a játékpénzek, egy figura, néhány városkép, és a puzzle darabkák hiányoznak. Hiányos!
Parker tolltartóban írószer tétel: golyóstoll digitális óra kijelzővel, jó állapotban + Guangrong töltőtoll, jó állapotban + 2 db Staedtler Jumbo golyóstoll betét
Vegyes külföldi kerékpár embléma tétel, 3 db, közte SHB, Beján, Original Blücher embléma, kopottak, közte 1 sérülttel, 8x4 cm és 6x3 cm közötti méretben