Bolhapiac Tételek száma: 527
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2297978
11579
388
Flea Market
Vegyes réz tétel, közte névtábla, gyertyatartó, stb 2288266
11580
388
Flea Market
Bebo sher 2005 villanyborotva. Működik, eredeti dobozában. 2288250
11581
388
Flea Market
cca 1900 Régi, bőr fotóalbum. Fém monogramos rátéttel. Sérült, megviselt állapotban. 38x26 cm 2310222
11582
388
Flea Market
Vegyes fém doboz tétel (Jim Beam, Vilmos, stb.), kis kopásnyomokkal, 6 db 2235552
11583
388
Flea Market
Eladó használt számítógép.
Alaplap: ASUS P5G41T-M LX-3
Memória: 2 x Kingmax DDR3-1333 2GB (4GB)
Videokártya: GIGABYTE Radeon HD4650 OC 1GB 128bit GDDR2 R465OC-1G (VGA, DVI, HDMI csatlakozók)
Tápegység: Spire PEARL 550W
Merevlemez: Samsung (HD322GJ) 320GB SATA (16MB cache)
Operációs rendszer nélkül.
Alaplapi és videokártya driver lemezzel. 2288305
11584
388
Flea Market
Vegyes bolhapiaci tétel, 5 db:
Barna női mázas kerámia figura, jelzés nélkül, kis lapattanásokkal, m: 21 cm;
Goebel telefon persely, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, lepattanásokkal, 10x7x11,5 cm.;
Díszes porcelán kínáló tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 14,5x19,5 cm;
Zöld üveg szalvéta tartó, kis kopásnyomokkal, 13x11 cm.;
3 részes matrisoka baba, m: 11 cm. 2307870
11585
388
Flea Market
11 db műsoros DVD, közte 1 bontatlan: Kétbalkezes jóakaró, Balfácán akcióban, Topáz, Terence Hill: A keményfejű, Kémnők, Légihíd, Végzet, Eltanácsolt tanácsadó...stb. 2293633
11586
388
Flea Market
Faragott fa sárkány, lepattanással, ragasztással, 38x16 cm 2296887
11587
388
Flea Market
Angol mérleg 2 db súllyal, régi, 15,5x26 cm 2303409
11588
388
Flea Market
Kínai festett mázas kerámia kínáló, vesszőből font tartóban, jelzett, sérült, m: 13 cm, d: 14 cm 2302020
11589
388
Flea Market
Ló talapzaton, bakelit figura, 23x27 cm 2302115
11590
388
Flea Market
MHSZ BHG Buvárklub 25. jubileumára feliratú iparművészeti réz kupa, kopásokkal, m: 21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft