1873. "Hadiérem" kitüntetésének eredeti mellszalagja sérült állapotban (fém rögzítő hiányzik) Hungary 1873. original ribbon of the "Military Medal" decoration in damaged condition (metal fastener missing) NMK 231.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés nem hozzávaló mellszalaggal T:2 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with not own ribbon C:XF NMK 249.
Osztrák-Magyar Monarchia / Sasvár 1902. "Ő FELSÉGE A KIRÁLYI ÉS A NÉMET TRÓNÖRÖKÖS JELENLÉTÉBEN 1902 ÉV SZEPTEMBER HAVÁBAN SASVÁR VIDÉKÉN MEGTARTOTT ŐSZI HADGYAKORLATOK EMLÉKÉÜL" Br medál (29mm) T:3 sérült fül
1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés nem saját mellszalagon T:2 ü. Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gold plated Br decoration with not original ribbon C:XF ding NMK 269.
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "I. Ferenc József / Nemzetek háborúja" Br patrióta medál "BALMBERGER" gyártói jelzéssel (22mm) T:2- Austro-Hungarian Monarchy 1914. "Franz Joseph I / Nation's War (Kaiser Franz Joseph I. v. Oesterreich / Völkerkrieg 1914" Br patriotic medal with makers mark "BALMBERGER" (22mm) C:VF