Herendi Apponyi mintás porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/388/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-Apponyi-mintas-porcelan-gyertyatarto-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasnyomokkal-m~II2326425
2326425
11129
388
Leírás: Herendi Apponyi mintás porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 16 cm
: karap_norbert