Hollóházi porcelán térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, apr... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/388/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Hollohazi-porcelan-terdelo-akt-kezzel-festett-jelzett-hibatlan-apro-kopasnyomokkal-m-~II2308741
2308741
11203
388
Leírás: Hollóházi porcelán térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, apró kopásnyomokkal, m: 29 cm
: karap_norbert