18 000 Ft
47,75 EUR, 51,43 USD
Schönwald virágmintás porcelán mokkás készlet, hiányos: Kanna fedéllel, kiöntő, 7 db csésze, 11 db alj, cukortartó fedél nélkül, matricás, jelzett, kopásnyomokkal