Babocsay Lajos (1933-2004): Hommage a Ady. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (39/100). Az 1977-ben megjelent Ady-mappából. Lap alja kissé sérült és foltos. 65,5×50 cm / Lajos Babocsay (1933-2004): Hommage a Ady. Serigraphy on paper. Signed. Numbered (39/100). Lower part of the sheet spotty and a bit damaged. 65,5×50 cm
Bartl József (1932-2013): Osieki, Lengyelország. Akvarell, papír, jelzett és datált (Bartl 1966 Osieki), hátoldalán Képcsarnok Válallat címkéjével. Üvegezett fa keretben, 35x49,5 cm / József Bartl (1932-2013): Osieki, Poland. Watercolour on paper, signed and dated (Bartl 1966 Osieki), with Képcsarnok Company label on the reverse. Framed with glass, 35x49,5 cm.