6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
6 db Edgar Wallace Afrika-könyvek: Kannibálok között, Kalandok a kannibálok földjén, Sandi, Sandi rendet csinál, Sander a folyam ura, Bosambo + Edgar Wallace: A bosszúálló. Fordította: Fodor Erzsébet. II. kiadás. Bp., 1930, Dante. Horváth Sándor névbélyegzővel. Kiadói egészvászon kötésben, kis sérülésekkel.