1 800 Ft
Dénes Gizella: Virrasztó asszony. Kanizsai Dorottya életének regénye. Budapest, 1943, Singer és Wolfner. A szerző, Dénes Gizella (1897-1975) által dedikált! Kiadói félvászon kötés, sérült, hiányzó gerinccel, laza kötéssel, első néhány lap alja foltos.