2 400 Ft
[Friedrich Joachim Pajeken] Pajeken J. Frigyes: Mitaha-sa a puskapor-képű. Elbeszélés Észak-Amerika nyugat-vidékéről. Az ifjuság számára írta: - -. Gehrts János rajzaival. Bp., 1897, Athenaeum, VIII+216 p.+ 6 t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott, foltos borítóval, egy kijáró képtáblával, két hiányzó képtáblával.