3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
[Mészáros Imre]: Harmadik nyelvkönyv. A főelemitanodák legfelsőbb osztálya számára. Budán, 1867., M. Kir. Egyetemi Nyomda, 224 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ex libris-szel, jó állapotban. Ritka! Mészáros Imre (1811-1865) esztergomi kanonok, egyháztörténész, az esztergomi érseki líceum egykori tanára.