1 600 Ft
Vadnai Károly: Elmúlt idők. Emlékezések. Bp., 1886., Athenaeum, 254+2 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, kopott, foltos gerinccel, és kopott borítóval, a címlapon hiánnyal. Vadnai Károly (1832-1902) író, újságíró, a Fővárosi Lapok szerkesztője.