Kolligátum 3 műből: Halmi Bódog 2 műve: Molnár Ferenc, az író és az ember.; A zsidó gyerek.; Charles Dickens: Karácsonyi ének. Ford.: Haraszti Zoltán. Érdekes Újság karácsonyi melléklete. Bp., 1929-1922-é.n., Szerzői kiadás-Érdekes Újság,(Neuwald Illés-Kultura-Légrády-ny.), 80+132+96 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Halmi Bódog Molnár Ferenc, az író és az ember c. műve a sze...
Molnár Ferenc: Józsi és egyéb kis komédiák. Márk Lajos rajzaival. Bp.,[1910] ,Franklin, 227 p. Második kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, az elülső papírborítót bekötötték.