Dénes Gizella: Virrasztó asszony. Kanizsai Dorottya életének regénye. Budapest, 1943, Singer és Wolfner. A szerző, Dénes Gizella (1897-1975) által dedikált! Kiadói félvászon kötés, sérült, hiányzó gerinccel, laza kötéssel, első néhány lap alja foltos.
Sötét lapok Olaszország történetéből. Kisebb elbeszélések. Fordította: Drucker János. Bp, 1929, fordító kiadása. Kiadói fűzött kötésben, ex libris-szel.
Szalai Imre: Repülőgép Sárkányismeretek I: szakmunkásképző iskolák számára. Ábrákkal illusztrálva. 440 példányban jelent meg. Bp., 1975, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói papírkötés; a borító kopott.
Pálffy Albert: A fejedelem keresztleánya. I-II. rész. (Egybekötve.) Pest, 1856, Heckenast Gusztáv, 264+280 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, névbélyegzéssel.