Dr. Doros Gábor - Dr. vitéz Horváth Mihály: Családvédelmi és egészségügyi tanácsadó. "Tiszteletpéldány" bélyegzéssel. Bp., 1939, Országos Vitézi Szék és Magyar Családvédelmi Szövetség. 64p.
Óbudai Kisfaludy Színház 1892-1934. Szerk.: Dr. Kerényi Ferenc. Bp., 1991, Országos Színháztörténeti Múzeum és Intézet. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Vörösváry László: A lélek derűje. Bp., én., Vörösváry László. Gózon Lajos illusztrációival illusztrált. Aranyozott kiadói műbőr kötésben, az első lapja kijár de egyébként jó állapotban.
B. Eötvös József: A falu jegyzője. Második kötet. Bp., 1891, Ráth Mór kiadása. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas állapotban. Aranyozott lapszélekkel.
Petőcz György: Csak a narancs volt. A Fidesz története Fodor Gábor, Hegedűs István, Molnár Péter, Szelényi Zsuzsanna, Ungár Klára visszaemlékezésében. hn., 2001, Irodalom Kft. Bouóki András bevezető tanulmányával. Kiadói papírkötés, szép állapotban. Kiadói papír védőborító, jó állapotban.
Boros Zsuzsanna: A Madách Színház Pünkösti Andor igazgatása idején. Bp., 1979, Magyar Színházi Intézet. 1500 példányban megjelent. Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés kopottas állapotban.
Yong den Láma - Alexandra David Neel: Mipam. Az öt bölcsesség lámája. Fordította: Moharné Dobó Éva. Bp., 1945, Isis. Kiadói félvászon kötésben, kopásokkal, sérült gerinccel.