17144.
389. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Konyha és kert
1 600 Ft
Az uj idÅ‘k második receptkönyve. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói papÃr kötésben, sérült gerinccel. + Özv. Jakab Mihályné Karácsony Vilma: Háztartási tanácsadó. Bp., 1955, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói papÃr kötésben, sérült gerinccel. + Dr. Tarján Róbert: Diétás szakácskönyv. H.n., 1957, Kossuth. Kiadói félvászon kötésben.