Benedek Elek: Rózsaszín mesekönyv. Pogány Willy és más művészek rajzaival. Bp., én. Athenaeum. Újrakötve félvászon kötésben az eredeti papírborító felhasználásával.
P. Ábrahám Ernő: A Csudaszarvas. Árva királyfi trilógia I. Jaschik Álmos képeivel és könyvdíszeivel. Apponyi Albert bevezetőjével. Bp.,(1926), Pallas, 240 p. Kiadó illusztrált félvászon-kötésben, kopott borítóval, az elülső kötéstáblán sérüléssel.
Edgar Rice Burroughs: Tarzan sorozat 6 kötete: Tarzan, a dzsungel fia, Tarzan és Opar kincse, Tarzan az aranyvárosban, Tarzan visszatér, Tarzan és az aranyszőrű oroszlán, Tarzan fia. Újvidék, 1966, Forum. Kiadói kopott kartonált papírkötésekben.
Fukar marok lakomája. Észak-Amerika nyugati partvidékének indián mítoszai és meséi. Vál. és az utószót írta: Borsányi László. Ford.: Ignácz Rózsa. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp.,1983,Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
A három özvegy miniszter. Koreai népmesék. Vál.: Voigt Vilmos. Ford.: Büky Béla, Enyedy György, Nagy Ildikó, Zen Gen Hánné Bakonyi Margit. Lóránt Lilla illusztrációival. Népek meséi sorozat. Bp.,1966, Európa. Kiadói félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
Tolvajok kútja. Perzsa népmesék. Vál., ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Simon Róbert. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1963, Európa. 6 egészoldalas illusztrációival. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, volt könyvtári példány, kopott borítóval.