Kerek egy esztendő 1955. Szerk.: Domokos Mátyás, Enczi Endre. Bp.,1955... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/389/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Mesekonyvek-ifjusagi-irodalom~1000017/Kerek-egy-esztendo-1955-Szerk-Domokos-Matyas-Enczi-Endre-Bp-1955-Ifjusagi-Kiadoi-kopot~II2340371
2340371
17383
389
Books: Tales
Leírás: Kerek egy esztendő 1955. Szerk.: Domokos Mátyás, Enczi Endre. Bp.,1955, Ifjúsági. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötés, a címlapon kis sérüléssel, hiánnyal.
: nagy_andras