17394.
389. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
1 400 Ft
Tábori Róbert: A jégtündér. Filléres Könyvtár. Bp.,1900,Singer és Wolfner. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, a hátsó borító egyik sarka sérült, hiányos, a hátsó borító amatőr módon javított.