A magyar nemzet története első kötet; Szerkeszti Szilágyi Sándor; Kiadja: Az Athenaeum Irodalmi és Nyomdai R. Társulat Budapest, 1895; Aranyozott, festett egészbőr kötés, kevés sérüléssel