15007.
389. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 000 Ft
Waddell L. Austine: A rejtelmes Lhassza és az 1903-1904. évi angol katonai expedíció története. Átdolgozta Dr. Schwalm Amadé. Lóczy Lajos előszavával. Magyar Földrajzi Társaság könyvtára. Bp.,1910, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), fekete-fehér képekkel, színes, kihajtható térképpel. Kiadói aranyozott, egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval.