Könyvek: Vadászat Tételek száma: 28
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2334831
17146
389
Books: Hunting
Vadászati útmutató (A Magyar Vadászat és a Vadgazdaság Évkönyve) az 1926-1927. évre, V. évfolyam, kiadói egészvászon kötés, kevés kopással, Ajándékozási vagy dedikálási sorokkal 2336869
17147
389
Books: Hunting
Erdőhasználati utasítás. Szerk.: Holdampf Gyula. Bp., 1958, Országos Erdészeti Főigazgatóság. Kiadói kopott félvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel. 2336877
17148
389
Books: Hunting
Erdőnevelési utasítás. Szerk.: Bakkay László. Bp., 1956, Országos Erdészeti Főigazgatóság. 7 melléklettel. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kopott félvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel. 2218046
17149
389
Books: Hunting
Magyar erdészeti oklevéltár. II. köt.: 1743-1807. Szerk. és történeti bevezetéssel ellátta: Tagányi Károly. Magyarország ezredéves fennállásának emlékére kiadja az Országos Erdészeti Egyesület. Bp., 1896., "Pátria"-ny.,XIX+3+900 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel. 2200891
17150
389
Books: Hunting
Muzsnay Géza: Erdőrendezéstan. Bp. 1912. Pátria. Átkötött félbőr-kötés, aranyozott gerinccel. Gerincen, borítón kis sérülések, foltok. 2336786
17151
389
Books: Hunting
Jurán Vidor: Vadászkrónika. Egy öreg vadász naplójából. Pozsony/Bratislava-Bp., 1960, Szlovákiai Szépirodalmi Kiadó-Móra. Első kiadás. Átkötött műbőr-kötés, volt könyvtári példány. Megjelent 4550 példányban. 2336755
17152
389
Books: Hunting
Gyimesi György: Vadászesztendőim. Pozsony/Bratislava-Bp., 1987, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban 2340293
17153
389
Books: Hunting
Széchényi Zsigmond könyvek, 4 db:
Széchényi Zsigmond: Hengergő homok. Sivatagi vadásznapló. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.;
Alaszkában vadásztam. Vadásznapló. 1935. augusztus-október. Bp., 1963, Szépirodalmi Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.;
Széchenyi Zsigmond: Náhar. Indiai útinapló. Bp., 1958, Szépirodalmi Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés.;
Széchenyi Zsigmond: Ahogy elkezdődött... Egy magyar vadász hitvallása. Bp., 1978, Szépirodalmi könyvkiadó. Harmadik kiadás. Schell József illusztrációival és a szerző fekete-fehér fotóival. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2340345
17154
389
Books: Hunting
Kittenberger Kálmán 5 műve,
Utolsó afrikai vadászkalandom.; Afrikai vadászemlékek. Vál. Kittenberger Kálmán és Mészáros Kálmán írásaiból. Bp., 1971-1972., Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.;
Vadász- és gyűjtőúton Kelet-Afrikában. Bp.,1985,Kentaur. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.;
A Kilima-ndzsárótól Nagymarosig. Csergezán Pál rajzaival. Bp., 1957, Ifjúsági. Kiadói kopott félvászon-kötés.
Kelet-Afrika vadonjaiban. Bp., 1966, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2340309
17155
389
Books: Hunting
Gyimesi György: Megzabolázott szenvedély. Bratislava/Pozsony, 1981., Madách. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. + Szász Imre: Ez elment vadászni... Bp., 1984, Szépirodalmi Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. 2300862
17156
389
Books: Hunting
Rakk Tamás: A vadász is ember. Novellák. Bp.,1994., NemArt. Kiadói papírkötés. Dedikált! 2302438
17157
389
Books: Hunting
G. Uszpenszkij: Védett erdők sűrűjében. Világjárók. 14. Bp., 1959, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft