[Webber, Karl Julis (1767-1832.)] Weber Gyula: A pápaság története. I-III. köt. I. köt.: A római püspökök Nagy Leó haláláig.- 461. év Kr. u. VIII. II. köt.: A pápaság előkészítésének kora. 461-985. év. III. köt.: VII. Gergely és kora. 985-1145. Lipcse, 1871, Köhler K. F., VIII, 9-186; 178; 151 p. Átkötött, kopott félvászon-kötésben, kissé foxing foltos lapokkal, laza, részben sérült kötéssel, 'Dévaványai Casinó tulajdona' bélyegzéssel. Ritka. Carl Julis Webber német író és szatirikus tollából, pápa és egyházellenes munka. Csak I-III. kötet.
Udvardy Ignác: Római ker. katolika egyházi jogtan. I-II. köt. I. köt.: Egyházi nyilvános jogtan. II. köt.: Egyházi magánjogtan. Buda, 1843, A' Magy. Kir. Egyetem' betűivel, X+267+1; VIII+320 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötésben, márványozott lapoélekkel, az I. kötetben a 160-193. oldalak között üres, nyomdahibás lapokkal, a II. kötet hiányos, 320. oldallal véget ér és egy kihajtható tábla hiányzik belőle, restaurált lapokkal.
1785 Géjza József (1742-1782): Halottak Innepe Hamvas Szombath, mellyben Bóldog emlékezetű kegyes Pátrona Asszonynak zokogással emlitendő Néhai Tekintetes Dési Judith Aszszonynak, Ama Nemes Tudományú, ritka dexteritású jeles Férjfiú ma-is áldott emlékezetben élő Néhai Tekintetes Knita János úr Árva Galambjának, sokáig ditséretesen Özvegy-lett, régi kedves Élete Párjának utólsó tiszteszégének megadásakor egy gyászos Oratori Székben egy hamvas Textust megmagyarázott, a' Házi Szegényeket ki-hirdette, 's a' semt megnevezett Özvegy Aszszonyt örökösön Férjhez adta Géjza Jósef, A' Kolosvári Unitárium Collegiumban Logicat és ékessen szóllást tanító Ifjú; és a' meg-nevezett Collégiumnak méltatlan Seniora. Pozsony, 1785, Füskúti Landerer Mihály, 36 p. Rézmetszetű kezdő és záródísszel. Papírkötésben, a borítón kis lyukkal, foltos.
Egi lant. A tanuló-ifjuság egyházi használatára. Kiadta: Fojtényi Ferenc János pannonhegyi bencés. Győr, 1863, Karner Pál, 1 t.+163+6 p. Nyolcadik kiadás. Korabeli aranyozott egészbőr-kötésben, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, 1920-as 'hiszekegy' bejegyzéssel.
Temetési szertartáskönyv. Ordo Exsequiarum. Temetési kézikönyv. (Funerbrale. ) Bp., 1982, Magyar Katolikus Püspöki Kar-Szent István Társulat. Kiadói egészműbőr-kötés,