2 db sérült aranyozott keretben szentképek, belső méret: 11,5x9 cm, kü... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/389/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~12/2-db-serult-aranyozott-keretben-szentkepek-belso-meret-11-5x9-cm-kulso-meret-13-5x11-cm~II2337866
2337866
11767
389
Flea Market
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,65 EUR , 2,86 USD
Leírás: 2 db sérült aranyozott keretben szentképek, belső méret: 11,5x9 cm, külső méret: 13,5x11 cm
: karap_norbert