6 000 Ft
1881 Ad. Stieler's Schul-Atlas über alle theile der Erde über das Weltgebäude. Sechzigste Auflage, verbessert und vermehrt von Dr. Herm. Berghaus. Gothe, 1881, Justus Perthes, 1 sztl. lev.+31 t. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, közte két foltos térképpel, 6 db kijáró térképpel és 1-2 lazával is.