Térképek

Tételek száma: 44

1963-1970 A Tokaji-hegység földtani térképe (Tolcsva, Tállya, Tornyosnémeti), 3 db, 1:25 000, Magyar Állami Földtani Intézet
13018.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
Geological map of Hungary, 1:900000, az 1922-es térkép modern reprintje, 75,5x114 cm
13019.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Magyarország geológiai térképe, 1:1000000, kiadja a magyarhoni geologiai társulat, az 1896-os térkép modern reprintje, 65,5x91,5 cm
13020.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
1969-1976 Haack Handkarte 7 kötete:  Erdmond, Vorderseite, Rückseite, 1.12.000.000, Europa. Mittlerer Teil, 1: 1500.000, Europa, Westlicher Teil der UdSSR, 1.3.000.000, Sowjetunion, 1:9.000.000, Asien, Östlicher und sütöstlicher Teil, 1.6.000.000, Mittelamerika, 1.6.000.000, Südamerika, 1.6.000.000. Változó állapotban, különféle méretben.
13021.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
cca 1888 Albert van Kampen: Orbis Terrarum Antiquus in scholarum usum descriptus. Gotha, 1888, Justus Perthes, 2 p.+16 t. Kiadói kopott félvászon-kötés, laza kötéssel, kijáró lapokkal, 21,5x26 cm, teljes: 25,5x29,5 cm
13022.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
1874 Stieler iskolai atlasza. Kijavította: Berghaus Ármin. Ford.: Gönczy Pál. Gotha, Justus Perthes, 4 p.+ 28 t. Javított gerincű kötésben, hiányzó borítóval, foltos lapokkal, az utolsó 3 térkép lap sérült, az egyik hátoldalán javításokkal.
13023.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
1897 Magyarország kézi atlasza. 75 térkép. Tervezte Gönczy Pál. Szövegét írta: Dr. Thirring Gusztáv. Bp., é.n.[1897], Pallas, 21+2 p. + 75 t. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült, kissé hiányos gerinccel, a közigazgatási térképen bejelölésekkel.
13024.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
79,58
85,71
1939 Csonka Magyarország áttekintő térképe, 1:750.000, Magyar Királyi Honvéd Térképészeti Intézet, hajtásnyomokkal, szakadt, a hátoldalon javítással, 99x70 cm.
13025.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
cca 1939-1940 Magyarország autótérképe, 1:400.000, rajta a visszatért területekkel, kiadja: Shell Kőolaj Rt., főbizományos: Magyar Földrajzi Intézet Rt., hajtások mentén kis szakadásokkal, 59x90/59x75 cm, és 57x90/57x75 cm
13027.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
8,00
cca 1963-1973 50 State Map of the United States of America, Egyesült Államok térkép, 1:4000,000, Rand McNally, 87x131 cm
13028.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
1891 Gaura és Galgó vidéke térképe, Hofmann Károly, 1:75.000, vászonra kasírozva, 39x52cm
13029.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
cca 1950 GKI Zsebatlasz. Bp., é.n., Geodéziai és Kartográfiai Intézet, 32 p. Átkötött egészvászon-kötésben.
13030.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,12
2,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft