Amerikai Egyesült Államok 1974. "Amerikai Forradalom Bicentenárium - John Adams / Első Kontinentális Kongresszus" Br emlékérem eredeti, sérült plasztiktokban (37,5mm) T:1 USA 1974. "American Revolution Bicentennial - John Adams / First Continental Congress" Br commemorative medal in damaged original plastic case (37,5mm) C:UNC
Csehszlovákia 1985. "90 éves az első Szlovák Filatéliai Társaság" ezüstözött fém emlékérem, tanúsítvánnyal, eredeti tokban. Szign.: I.Č. Fodor (37mm) T:1 (eredetileg PP) patina Czechoslovakia 1985. "90th anniversary of the first Slovak Philatelic Society" silvered metal medallion, with certificate, in original case. Sign: I.Č. Fodor (37mm) C:UNC (originally PP) patina
Izrael 1988. "Izrael 40 éves" Ag emlékérem eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (26g/0.935/37mm) T:PP fo. Israel 1988. "Israel 's 40th Anniversary" Ag commemorative medallon in original case, with certificate (26g/0.935/37mm) C:PP spotted
Japán DN "The Min-On Concert Association" aranyozott Br emlékérem, eredeti dísztokban (50mm) T:1 Japan ND "The Min-On Concert Association" gold-plated Br commemorative medallion in original case (50mm) C:UNC
Japán DN "Sokagakkai" aranyozott Br emlékérem, eredeti dísztokban (59mm) T:1 Japan ND "Sokagakkai" gold-plated Br commemorative medallion in original case (59mm) C:UNC