10269.
390. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
12 000 Ft
15
Olvashatatlan jelzéssel (... Bernardo...), feltehetően spanyol vagy latin-amerikai festő alkotása a XX. sz. végéről: Rétegek. Akril, kollázs, applikációk, vászon. Fa keretben. 76,5×153 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! WE DO NOT SHIP IT, ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!