Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10263.
Töredékes jelzéssel (jobbra lent), feltehetően a XX. sz. első évtizedeuben működött grafikus alkotása: Tabán. Rézkarc, papír. Üvegezett keretben. 29x20,5 cm
10266.
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent), feltehetően a XIX sz. végén vagy a XX. sz. elején működött festő alkotása: Portré. Olaj, vászon. Kissé sérült. 58,5x46 cm
10269.
Olvashatatlan jelzéssel (... Bernardo...), feltehetően spanyol vagy latin-amerikai festő alkotása a XX. sz. végéről: Rétegek. Akril, kollázs, applikációk, vászon. Fa keretben. 76,5×153 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! WE DO NOT SHIP IT, ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10270.
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. elején működött magyar festő alkotása: Csirkés csendélet. Pasztell, papír, lap széle sérült. Hátoldalán Kreutle Ferencz művészellátó pecsétjével. Üvegezett fa keretben. 56x66 cm
10272.
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. magyar művész alkotása: Tiroli tájakról, emberekről készített több mint 30 db rajz 1945-ből. Tus vagy ceruza, "múlt emlékei feliratozott okmánytömb lapjain, néhány külön lapon. 9,5x13 és 14x19,5 cm közötti méretekben. Néhány fotó is beragasztva.