20 000 Ft
18
Seres János (1920-2004): Ősz, 1987. Vegyes technika, papír, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fa keretben, 50×70 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 31. o. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.