Pintér István Pál (1948-): Karcagi ház hátsó udvara, 1996. Olaj, farost, jelzett, fa keretben. 60×80 cm. Hátoldalán bírálóbizottsági jeggyel és Képcsarnok Rt. szakértői állásfoglalásáéval. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 26. o Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány ...
Porscht Frigyes (1929-): LGT a Lenin-körúton, 1983 (eredetileg cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. 53×34 cm. Üvegezett fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
Rácz Gábor (1951-): Szent István. Tűzzománc, fémlap, jelzett. Hátoldalán Iparművészeti Vállalat kissé hiányos címkéjével. Fa keretben, 10x20 cm. A Szent Korona 1977-es visszaszolgáltatása alkalmából készített műalkotás.
Rácz László (1919-1999): Kompozíció II., 1997. Olaj, farost, jelzett. 45×34,5 cm. Fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
Rádóczy Gyarmathy Gábor (1943-): Solymászat. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány A/E 6. számozással. Lap bal alsó sarka foltos. Üvegezett fa keretben. 48×41 cm