Sulyok Gabriella (1939-): Álom álom helyett, 1977. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (CV/39). Az 1977-ben megjelent Ady-mappából. Lapméret: 50,5×66 cm
Sz. Lázár Anna (?-): Nyári fények. Vegyes technika, papír. Jelzett. Hátoldalán kiállítási bélyegzővel és autográf felirattal. Üvegezett fa keretben, 10,5x14,5 cm.
Szász Endre (1926-2003): Női arc (Emese). Szitanyomat, papír, számozott (39/100), jelzett, felcsavarva, kisebb törésnyommal, lap tetején kisebb szakadással, 40×35,5 cm + Szász Endre által tervezett plakát, Magyar Sízők egyesülete. Ofszet, papír, felcsavarva, kisebb gyűrődésekkel, 67,5x46 cm
Szász Endre (1926-2003): Női arckép. Ofszetnyomat, papír, jelzett a nyomaton és Szász Endre sajátkezű, autográf aláírásával. Lap sarkaiban törésekkel. Lapméret: 84×59 cm
Szautner Lipót (1889-?): Fürdőző aktok. Olaj, vászon, jelzett. Díszes, historizáló stílusú fakeretben, 55x68 cm / Lipót Szautner (1889-?): Bathing nudes. Oil on canvas, signed. Framed, 55x68 cm