Festmények és grafikák Tételek száma: 261
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2350441
10072
390
15000
Frank Frigyes (1890-1976): Vázák, 1960. Ceruza, papír, jelzett. Autográf ajándékozási sorokkal. 13,5×16 cm 2331411
10073
390
Gaál Lajos jelzéssel: Havas utca. Olaj, karton. Kopott fa keretben. 50x60 cm. 2344450
10074
390
Gábor Marianne (1917-2014): Táncosnő. Vegyes technika, papírra kasírozva. Jelzett. Hátoldalán MNG kiviteli pecsétjével. 21x19 cm 2304112
10075
390
7500
Glatz Oszkár (1862-1958)-Prihoda István (1891-1956): Parasztlányka. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap szélén apró foltokkal. Kissé sérült üvegezett fa keretben, 35×24 cm 2326994
10076
390
Gönczi Béla (1934-): Bem beveszi Nagyszebent, 1849. Rézkarc, selyem, paszpartuban, jelzés nélkül, feliratozott. Fegyverrel a szabadságért c. mappából. 9x14 cm 2348196
10077
390
Gönczi Béla (1934-): Vajdahunyad. Rézkarc, papír, jelzett. Foltos. Fa keretben. 29,5×39 cm 2349487
10078
390
22000
Gulyás Gyula (1944-2008): Március 15. (Hommage de Tot Endre), 1972. Szitanyomat, papír, jelzett (Gulyás 1983). Számozott: 29/36. Lapméret: 69,5x48,5 cm. 2350431
10079
390
19000
Gyémánt László (1935-): Jazz szaxofonos. Lavírozott tus, papír, jelzett, 31×21 cm 2344760
10080
390
Gyenes Gitta (1888-1960): Női portrék. Ceruza, papír, hagyatéki pecséttel jelzett, 22x28 cm 2353161
10081
390
Győrffy Sándor (1951-): Villanások No. 3, 2007. Szitanyomat, papír, jelzett. Próbanyomat 1. 22x22 cm. Reprodukálva: Győrffy Sándor: Villanások. Szitanyomatok 1984-2016. H.n., 2019, Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 91. oldal. 2329513
10082
390
110000
Győri Elek (1905-1957): Aratás, 1947. Olaj, vászon, jelzett. Kissé sérült. 50×70 cm
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
2343254
10083
390
Haász Ágnes (1951-): Kék szín-tézis, 2011. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (8/30). Nalors Grafika Vác szárazpecsétjével. Hátoldalán a művész bélyegzőjével. 36x55 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft