Halasi Horváth István (1904-1994): Szigligeti reggel. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint szerepelt a Derkovits teremben 1988-ban rendezett kiállításon. Kisebb sérüléssel. Fa keretben, 50×40 cm
Herendi Péter (1953): Ablak, 1992. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán a művész bélyegzőjével. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 23x17,5 cm.
Horváth Magda (?-), Paál László (1846-1879) festménye után: Reggel (1984). Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Sérült fa keretben. 63x45 cm
Prihoda István (1891-1956) - Iványi Grünwald Béla (1867-1940): Legény. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Paszpartu felső része kissé foltos. Üvegezett dekoratív keretben. 32×24 cm
Józsa Károly (1872-1929): Merengő női akt. Olaj, karton, jelzett. Hátoldalán kiállítási vagy árverési címkével 1921-ből. Sarkaiban és szélén apró sérülésekkel. 69,5×49,5 cm