Festmények és grafikák Tételek száma: 261
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2126184
10096
390
Juhász Erika (1926-2018): Száll a madár. Síkplasztika, jelzett, üvegezett keretben, 40×32 cm 2348199
10097
390
Jurida Károly (1935-2009): Bazilika. Rézkarc, papír, jelzett. Kissé foltos. Fa keretben. 29×39 cm 2349483
10098
390
4800
Kádár Katalin (1951- ): Lombhullás. Rézkarc, papír, jelzett, sorszámozott 61/100 20×30 cm 2100550
10099
390
Kamarás Béla (?-?): Mező szénaboglyával. Akvarell, papír, jelzett, kis szakadással, 26×35 cm 2349496
10100
390
Károly Éva (?-): Vízparti táj. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 40×50 cm 2348011
10101
390
15000
Kass János (1927-2010): Biblia. Színes rézkarc, merített papír, jelzett. Művészpéldány A/P. III. számozással. Lap teteje kartonra ragasztva, lap jobb alsó sarkában kisebb hiánnyal. 39x29 cm 2350084
10102
390
34000
Kasznár Ring Jenő (1875-1945): Tavasz a tanyán. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fa keretben, 70×100 cm 2345524
10103
390
Kaszó Dezső (1907-1994): Táj. Rézkarc, karton, jelzett, 22×28 cm. 2321545
10104
390
Katymári Krizsán Antal (1916-?): Balatoni horgászok. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal Kissé deformált farostlezzel. Fa keretben. 48x65 cm. 2348210
10105
390
Kaveczky Zoltán (1897-1965): Tiszaparti fűzfák. Színezett rézkarc,, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. 29×38 cm 2345545
10106
390
Kaveczky Zoltán (1897-1965): Kisoroszi. Rézkarc, papír, jelzett. 29×39 cm. Lap széle foltos. 2299065
10107
390
Keller Lívia (1918-2005): Csendélet, 1966. Olaj, farost, jelzett. Kissé sérült fa keretben, 60×50 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft